dodano: 2020-09-11 14:47:20 edycja: 2020-09-28 16:58:48 autor: 58 odsłon: 752

Podziękowania dla wolontariuszy

"Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody".  Mk 9,41

Kubek wody to tak niewiele, ale okazuje się czasem ratunkiem dla spragnionego. Tak prozaiczna rzecz w oczach Bożych zasługuje na nagrodę. Na nagrodę na pewno też zasługuje pomoc, którą zaoferowaliście przy otwieraniu kościołów, byśmy ponownie mogli spotkać się przy Ołtarzu Chrystusowym. Tak prozaiczna rzecz jak wskazanie miejsca w kościele czy przecieranie ławek po każdej Mszy św. jest wielkim darem dla naszej wspólnoty i zapewne zostanie nagrodzone nie tylko wdzięcznością parafian, ale przede wszystkim samego Chrystusa. Prawda jest taka, że bez Waszej pomocy, chęci i zaangażowania nie moglibyśmy otworzyć kościoła na Msze świętą.

Wraz z ks. Darrenem i ks Chrisem bardzo Wam dziękujemy i z serca błogosławimy.

Przed nami kolejne zadania i wyzwania, dlatego prosimy o Wasze zaangażowanie, również tych którzy chcieli by nam pomóc serdecznie zapraszamy do współpracy.

Proszę obejrzeć nagranie ze spotkania wolontariuszy (wtorek 8 września 2020)

11 września 2020r. 28 września 2020r. 58 752