dodano: 2020-08-11 09:57:22 edycja: 2020-08-11 09:58:01 autor: 1 odsłon: 968

Rocznica święceń

22 V 2007 roku z rąk obecnego Przewodniczącego KEP, Biskupa Stanisława Gądeckiego - nasz duszpasterz, ksiądz proboszcz Daniel Głoćko TChr przyjął Święcenia Kapłańskie.

--------------------------------------------------------------

Drogi Księże Proboszczu

Z okazji 13 rocznicy przyjęcia Święceń kapłańskich w imieniu Rady Parafialnej i całej naszej wspólnoty wraz ze wszystkimi wiernymi z Doncaster, Rotherham i Hemsworth.

Pragniemy księdza proboszcza otoczyć naszą modlitwą i wdzięcznością - wzywająca wstawiennictwa Św. Siostry Faustyny i Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki, męczennika.

Wdzięczni Panu Bogu za dar Twojego kapłaństwa życzymy Ci siły i wytrwałości w głoszeniu Dobrej Nowiny oraz niezachwianej ufności w Boże miłosierdzie. Oby każda następna odprawiona msza święta wzmacniała Twoją wiarę i powołanie. Niech Duch Święty obdarza Cię swoimi darami - duchem mądrości i rozumu, duchem rady i męstwa, duchem wiedzy i bojaźni Pańskiej - aby Twoja praca duszpasterska przynosiła obfite owoce. Bożego błogosławieństwa na każdy dzień Twej posługi kapłańskiej tego Ci życzą: Twoi parafianie.

11 sierpnia 2020r. 11 sierpnia 2020r. 1 968