21 Niedziela zwykła OGŁOSZENIA 21.08.2022

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

środa - 19.00 Msza św.

piątek - 19.00 Msza św.

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Są do odbioru zdjęcia z uroczystości I Komunii świętej, bardzo proszę o odbiór zdjęć, aby nie pozostawały w zakrystii na długie lata.

4. Trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2014 i starszych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Aniele Boży). Zapisy potrwają do 24 września. Zapisy tylko w sobotę od 15.30 do 16.40 w sierpniu i wrześniu.

5. Planowane jest w naszej parafii założenie grupy harcerzy. Jeśli są chętne dzieci, w dwóch grupach wiekowych 6-11 i 11-16 to prosimy o zgłaszanie po Mszy, do 4 września.

6. We wrześniu i w październiku na terenie Anglii odbędzie się peregrynacja relikwii św. Bernardetty Soubirous. Na każdą diecezję są przewidziane po 2 lub 3 kościoły, gdzie odbędzie się adoracja relikwii, w naszej diecezji, Hallam, relikwie Bernardetty będą w katedrze w Sheffield 4 października, i hura hura, w naszym kościele w Doncaster 5 października.
Choć nie spodziewamy się, by kościół był wypełniony, warto jednak zrejestrować swoją obecność na stronie stbernadette.org.uk
- - - żółty panel u góry, pierwsza pozycja registration, zjechać w dół po lewej stronie jest mapka odnaleźć dziecezję Hallam i wybrać st peter in chains.