23 Niedziela zwykła OGŁOSZENIA 04.09.2022

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

piątek - 19.00 Msza św.
     sobota - 17.00 Msza św.
     niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. W tym tygodniu wszyscy polscy księża z PMK odbywają swoje rekolekcje przed rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego, dlatego w środę o 19.00 i w czwartek o 11.00 nie będzie Mszy św. w języku polskim

4. W sobotę, 10 września, na osłodzenie nowego roku szkolnego zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na lody. Będą u nas na parkingu przy kościele panowie z Ice Creams and Dreams od 14.00 do 19.00.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13.15, ks. Henry odprawi dla naszej wspólnoty Mszę Prymicyjną z prymicyjnym błogosławieństwem.

6. Są do odbioru zdjęcia z uroczystości I Komunii świętej, bardzo proszę o odbiór zdjęć, aby nie pozostawały w zakrystii na długie lata.

7. Trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2014 i starszych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Aniele Boży). Zapisy potrwają do 24 września. Zapisy tylko w sobotę od 15.30 do 16.40.

8. Planowane jest w naszej parafii założenie grupy harcerzy. Jeśli są chętne dzieci, w dwóch grupach wiekowych 6-11 i 11-16 to prosimy o zgłaszanie po Mszy, do 4 września.

9. We wrześniu i w październiku na terenie Anglii odbędzie się peregrynacja relikwii św. Bernardetty Soubirous. W naszej diecezji, Hallam, relikwie Bernardetty będą w katedrze w Sheffield 4 października, i hura hura, w naszym kościele w Doncaster 5 października.
Choć nie spodziewamy się, by kościół był wypełniony, warto jednak zrejestrować swoją obecność na stronie stbernadette.org.uk
- - - żółty panel u góry, pierwsza pozycja registration, zjechać w dół po lewej stronie jest mapka odnaleźć dziecezję Hallam i wybrać st peter in chains.

10. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Dzieci do lat 12 mają zazadanie narysować jedno z wydarzeń w życiu św. Bernadetty, dzieci powyżej 12 lat mają za zadanie ułożyć modlitwę do św. Bernadetty na minimum 50 słów. Prace przynosimy do kościoła do niedzieli 2 października 2022.

11. Potrzebujemy stewardów do pomocy przy peregrynacji relikwii św. Bernadetty. Osoby chętne zapraszam na spotkanie we wtorek 6 września 2022 o godz. 19.45 w sali przy kościele.