26 Niedziela zwykła 26.09.2021

Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa,
zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody.

Ewangelia św. Marka

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:
     środa - 18.00 - 19.25 adoracja i spowiedź
                  19.30 Msza św. i Litania do św. Józefa

piątek - 18.00 - 19.25 adoracja i spowiedź
                   19.00 Różaniec
                   19.30 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Na Msze św. nie trzeba już zgłaszać obecności sms'em.

4. Na Mszach św. w Rotherham o godz. 11.00 obowiązkowe są maseczki.

5. Biuro parafialne na telefon - umawiamy dzień i godzinę.

6. W tym tygodniu w środę święto Archaniołów Michała Rafała i Gabriela.
W sobotę natomiast wspominamy naszych świętych Aniołów Stróży.

7. Październik – miesiąc poświęcony Różańcowi świętemu. Różaniec odmawiamy w środy i piątki w czasie wystawienia o godz. 19.00. W czwartek różaniec przede Mszą św. o godz. 11.00.

8. Jerycho Różańcowe z piątku na sobotę 22/23 października. Rozpoczynamy po Mszy piątkowej i kontynuujemy do soboty do Mszy o 17.00, z przerwą na spowiedź i Mszę angielską. Kolejne części rozpoczynamy co pół godziny. Możemy to zorganizować tylko jeśli będą zapisy na każdą godzinę adoracji.

9. 5 października – wtorek – przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Siostra Faustyna będzie z nami obecna w swoich relikwiach w przyszłą niedzielę, a na Mszę ze wspomnienia św. Faustyny zapraszam w środę 6 października.

10. Wypominki listopadowe są wyłożone przy wejściu do kościoła. Proszę wypełniać czytelnie, tak aby możliwe było odczytanie zapisanych zmarłych. Proszę wybrać jeden weekend do odczytania w kościele, jeśli jest obojętne który weekend to można nie zaznaczać. Zaznaczyć Doncaster czy Rotherham. Wypisane wypominki przynosimy do kościoła