26 Niedziela zwykła OGŁOSZENIA 01.10.2023

10.00 Msza św.
     piątek - 17.30 Adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św.

3. Spowiedź w tym tygodniu w środę i piątek od godz. 17.30 do 19.00, oraz czwartek od 9.00 do 10.00.

4. W czwartek wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej. Na Mszy w czwartek i przyszłą sobotę i niedzielę ucałowanie relikwii św. Faustyny.

5. W tym tygodniu:
I środa m-ca Msza w int. do Matki Bożej z Doncaster, oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
I piątek m-ca komunia wynagradzająca, po Mszy litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
I sobota m-ca po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozważanie 4 tajemnicy radosnej, różaniec z procesją do sanktuarium.

6. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego odbędzie się w sobotę 11 listopada, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy po Mszy w zakrystii.

7. Zapraszamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu kościoła, w soboty od 9.00. Sprzątanie odbywa się co dwa tygodnie, na zmianę z grupą angielską. Zgłoszenia w zakrystii.

8. Zapraszamy wszystkich do udziału w Jerychu Różańcowym, które odbędzie się z piątku na sobotę, 6 na 7 października. Zaczynamy Mszą św. w piątek o godz. 19.00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i różaniec. Kończymy w sobotę Mszą o godz. 17.00. Przerwa w sobotę od 11.00 do 12.30 na spowiedź i Mszę w języku angielskim. Kolejne części różańca rozpoczynamy co pół godziny, do prowadzonej przez siebie części można przygotować pieśń i krótkie rozważania. Każdą część odmawiamy w konkretnej intencji parafialnej.

9. Próby zespołu dziecięcego w piątki od 17.30, zapraszamy chętne dzieci. Ogłaszamy konkurs na nazwę dla zespołu dziecięcego. Każdy może zaproponować swój pomysł. Do 8 października można wrzucać na tacę kartkę z propozycją nazwy dla zespołu, oraz swoim imieniem i nazwiskiem. W drugim etapie zespół i Rada Parafialna wybiorą 4 najlepsze propozycje. Ostatnim etapem będzie głosowanie na fejsbuku naszej parafii na najlepszą nazwę. Zapraszamy wszystkich do konkursu.

10. Dla osób potrzebujących pomocy jest możliwość darmowego spotkania na konsultacje w poradni psychologicznej (w języku polskim). Informacje w zakrystii. Najbliższy dyżur we wtorek
3 października 2023, od godz. 10.30 do 14.00.

11. Biuro parafialne – spotkanie w biurze parafialnym umawiamy wcześniej telefonicznie lub po Mszy w zakrystii

12. Przy Sanktuarium jest skrzynka na prośby oraz intencje za wstawiennictwem Matki Bożej z Doncaster. Msza w tych intencjach każda I środa miesiąca. Bóg zapłać za złożone ofiary.