29 Niedziela zwykła OGŁOSZENIA 22.10.2023

10.00 Msza św.
     piątek - 17.30 Adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św.

3. Spowiedź w tym tygodniu w środę i piątek od godz. 17.30 do 19.00, oraz czwartek od 9.00 do 10.00.

4. W ostatnie piątki miesiąca zapraszam na Mszę i nabożeństwo przy relikwiach Krzyża Świętego. Msza święta z formularza o Krzyżu, po Mszy Litania do Krzyża Świętego.

5. Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych w niedzielę 29 października od 14.30 do 17.00. Koszt 4 funty od dziecka (trzecie dziecko z rodzeństwa 0 funtów), dorosły 2 funty (w tym kawa lub herbata i kawałek ciastka).

6. Karty na Wypominki Listopadowe są wyłożone przy wejściu do kościoła. Wypełnione czytelnie, z imionami i nazwiskami zmarłych zapisanymi w mianowniku (np. STANISŁAW NOWAK, STANISŁAWA NOWAK) przynosimy do kościoła (można wrzucić na tacę lub przynieść do zakrystii).
Za zmarłych z wypominek będziemy się modlili w piątki w czasie różańca oraz 10 min. przed każdą Mszą w sobotę i niedzielę (wyczytanie zmarłych + dziesiątek różańca).
W kruchcie kościoła jest wyłożona lista, na którą możemy wpisywać zmarłych z minionego roku (od listopada 2022 do października 2023). Msza za zmarłych z minionego roku we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

7. W niedzielę 5 listopada zapraszam na cmentarz przy RoseHill na godz. 15.00, na procesję i modlitwę różańcową za naszych zmarłych.
Msze 1 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych, 6.30, 10.00 i 19.30.
Msze 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 6.30, 10.00 i 18.00

8. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego odbędzie się w sobotę 11 listopada, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy po Mszy w zakrystii.

9. Powstająca Polska Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Doncaster poszukuje nauczycieli, asystentów nauczycieli i wolontariuszy z prawdziwą pasją do nauczania. Poszukiwani są pasjonaci języka polskiego, miłośnicy geografii oraz osoby kochające historię Polski. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt e-mail'owy na adres: szkolakopernik.doncaster@gmail.com

10. Zapraszamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu kościoła, w soboty od 9.00. Sprzątanie odbywa się co dwa tygodnie, na zmianę z grupą angielską. Zgłoszenia w zakrystii.

11. Próby zespołu dziecięcego w piątki od 17.30, zapraszamy chętne dzieci.

12. Dla osób potrzebujących pomocy jest możliwość darmowego spotkania na konsultacje w poradni psychologicznej (w języku polskim). Informacje w zakrystii. Najbliższy dyżur we wtorek
3 października 2023, od godz. 10.30 do 14.00.

13. Biuro parafialne – spotkanie w biurze parafialnym umawiamy wcześniej telefonicznie lub po Mszy w zakrystii

14. Przy Sanktuarium jest skrzynka na prośby oraz intencje za wstawiennictwem Matki Bożej z Doncaster. Msza w tych intencjach każda I środa miesiąca. Bóg zapłać za złożone ofiary.