26 Niedziela zwykła OGŁOSZENIA 25.09.2022

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

środa - 18.00 Spowiedź i adoracja
                  19.00 Msza św.
     piątek - 18.00 Msza św.
     sobota - 17.00 Msza św.
     niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Próby zespołu dziecięcego w piątki o godzinie 17.30 w salce przy kościele. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, oraz dorosłych jako wsparcie muzyczne.

4. Msza pożegnalna ks. Chrisa odbędzie się w piątek 30 września o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy.

5. Zapisy na bierzmowanie – w kruchcie kościoła wyłożone są formularze na zapisy do bierzmowania. Wypełnione czytelnie i drukowanymi literami formularze przynosimy na spotkanie 15 października po Mszy wieczornej w kościele.

6. W tym tygodniu I Sobota miesiąca. Od października zmiana w nabożeństwach, wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św., adoracja i rozważanie tajemnicy różańcowej, różaniec i procesja wokół kościoła zakończona w sanktuarium Matki Bożej z Doncaster.

7. Zbliża się październik, miesiąc różańca świętego. Zapraszam do udziału w Jerychu Różańcowym z 14 na 15 października. Rozpoczniemy Mszą o godz. 19.00, a zakończymy Mszą w sobotę o godz. 17.00 (przerwa od 11.00 do 13.00 na spowiedź i Mszę w języku angielskim). Kolejne części różańca rozpoczynamy co pół godziny. Każdą część odmawiamy w konkretnej intencji naszej parafii. Prosimy zapisywać się na poszczególne części. Do prowadzonej przez siebie części można przygotować krótkie rozważania, można też zaplanować pieśń na rozpoczęcie i zakończenie.

8. Planowane jest w naszej parafii założenie grupy harcerzy. Jeśli są chętne dzieci, w dwóch grupach wiekowych 6-11 i 11-16 to prosimy o zgłaszanie po Mszy, do 4 września.

9. We wrześniu i w październiku na terenie Anglii odbędzie się peregrynacja relikwii św. Bernardetty Soubirous. W naszej diecezji, Hallam, relikwie Bernardetty będą w katedrze w Sheffield 4 października, i hura hura, w naszym kościele w Doncaster 5 października.
Choć nie spodziewamy się, by kościół był wypełniony, warto jednak zrejestrować swoją obecność na stronie stbernadette.org.uk
- - - żółty panel u góry, pierwsza pozycja registration, zjechać w dół po lewej stronie jest mapka odnaleźć dziecezję Hallam i wybrać st peter in chains.

10. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Dzieci do lat 12 mają zazadanie narysować jedno z wydarzeń w życiu św. Bernadetty, dzieci powyżej 12 lat mają za zadanie ułożyć modlitwę do św. Bernadetty na minimum 50 słów. Prace przynosimy do kościoła do niedzieli 2 października 2022.