III Niedziela Wielkanocna OGŁOSZENIA 23.04.2023

piątek - 17.30 Adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

3. Sprzątanie kościoła
Sobota, 29 kwietnia, g. 9.00 – grupa 3: A. Pachucka, M. Pachucka, D. Sozańska, J. Sozański
Sobota, 6 maja, g. 9.00 – grupa 4: V. Thom, D. Zalenska, K. Awuku, D. Stawarz
Piątek, 12 maja, g. 10.00 – grupa 1: A. Walas, J. Potębska, S. Bandeira, D. Oko
Sobota, 20 maja, g. 13.00 – grupa 2: A. Baran, D. Schab, Michelle, Danielle

4. Biuro parafialne – spotkanie w biurze parafialnym umawiamy wcześniej telefonicznie lub po Mszy w zakrystii

5. Po Mszach w tygodniu powracają nasze zwyczajowe nabożeństwa:
I środa m-ca – do MB z Doncaster – do MB Nieustającej Pomocy
II środa m-ca – do św. Józefa w intencji rodzin
III środa m-ca – do św. Józefa o dobrą pracę, o pomoc w pracy
IV środa m-ca – do św. Józefa o dobrą śmierć
I piątek m-ca – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
II, III, IV piątek m-ca – Koronka do Bożego Miłosierdzia

6. Dziękujemy Miłosiernemu Bogu za dar relikwii Krzyża Świętego dla naszej parafii. Od dziś zaczynamy zapisy na peregrynację relikwii w naszej parafii.
Relikwie przyjmujemy od niedzieli do środy, oraz od środy do soboty. Jeśli nie jest możliwa obecność na Mszy św. w dniu przekazania relikwii to można przywieźć je danego dnia wcześniej na plebanię. Zapisy zawsze po Mszy św. w zakrystii.
Przy tej okazji, jeśli jest to możliwe, prosimy o złożenie ofiary na zakup nowego relikwiarza i sekretarzyka.

7. Już dziś zapraszamy na Parafiadę 2023 – parafialny piknik rodzinny – w niedziele 2 lipca 2023 na terenie przykościelnym. Jedną z atrakcji Parafiady będzie loteria fantowa. Prosimy już od dziś o przynoszenie fantów na loterię. Fanty można przynosić do zakrystii. Poszukujemy również sponsorów oraz osoby, które mogą ufundować vouchery na loterię.

8. Przy współpracy szkół katolickich i parafii angielskiej organizowana jest pielgrzymka do Lourdes dla młodzieży w dniach 30 czerwca do 6 lipca 2023. Wyjazd dotyczy młodzieży z klas 10 do 13 (year 10 – year 13). Szczegóły w zakrystii, dla rodzin w trudnej sytuacji możliwe wsparcie finansowe.

9. Przy Sanktuarium jest skrzynka na prośby oraz intencje za wstawiennictwem Matki Bożej z Doncaster. Msza w tych intencjach każda I środa miesiąca. Bóg zapłać za złożone ofiary.

10. Najbliższe spotkania:
I Komunia: 29.04.2023.