Zesłanie Ducha Świętego OGŁOSZENIA 05.06.2022

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

środa - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św. i Czerwcowe

czwartek - 11.00 Msza św. i Czerwcowe

piątek - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                   19.00 Msza św. i Czerwcowe

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Czerwiec – miesiąc Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszach w środę, czwartek i piątek nabożeństwo Czerwcowe przy figurze Najświętszego Serca Jezusa.

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. Prosimy o przynoszenie fantów na parafiadową loterię do 12 czerwca. Fanty można przynosić do zakrystii.

6. Osoby, które zapisały się do pomocy przy parafiadzie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 12 czerwca po Mszy o 13.15. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dopisać się do pomocy można to zrobić po każdej Mszy lub przyjść na spotkanie organizacyjne.

7. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w niedzielę 19 czerwca. Uroczysta procesja z ołtarzami wokół kościołą po Mszy o 13.15. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do pomocy przy procesji.

8. Od 4 czerwca zaczynamy zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2014 i starszych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Aniele Boży). Zapisy potrwają do końca września. Zapisy w kościele w sobotę od 15.30 do 16.40 (czerwiec, sierpień, wrzesień).