Ogłoszenia Parafialne 03.01.2021

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. J 1,1

1. W środę 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie nazywana Świętem Trzech Króli, Msze święte o godz. 17.30 i 19.00.
Zgłoszenia na Msze od poniedziałku do środy do godz. 15.00.

2. 6 stycznia na Mszy błogosławieństwo wody i kredy, które zabierzemy do naszych domów. Będą również przygotowane karty z modlitwą o błogosławieństwo domu i rodziny na Nowy 2021 Rok.

3. W niedzielę 10 stycznia święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia, po tej niedzieli rozpoczynamy w kościele okres zwykły.

4. W Chrzest Pański wspominamy nasz własny chrzest, dzień nadania imienia przed Bogiem. Imię często wiąże się ze świętym patronem, dlatego w tym dniu każdy będzie mógł wylosować dla siebie (lub dla swojej rodziny) świętego Patrona na najbliższy rok, aby mieć w niebie dodatkowego Przyjaciela, któremu w sposób szczególny będziemy powierzać nasze sprawy z prośbą o modlitwę.

5. Zgłoszenia na Msze sobotnio - niedzielne wysyłamy od czwartku do soboty do godz. 15.00.

6. Osoby, które nie mogą uczestniczyć we Mszy w kościele zachęcam do uczestnictwa online, Msza o 12.30 w niedziele jest nadawana na youtube parafii angielskiej (St Peter in Chains Doncaster)