Ogłoszenia parafialne 13.09.2020

«Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy?» Jezus odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.» Mt 18,21-22

1. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego w tym dniu w naszych rodzinach oddajmy cześć Krzyżowi, na którym dokonało się nasze odkupienie.

2. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Matce, która stała pod Krzyżem powierzajmy wszystkie nasze troski i trudy.

3. W środę od 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

4. W piątek Msza o 19.00, w sobotę o 17.00, w niedzielę 8.00 i 12.00.

5. W piątek 18 września o godz. 12.00 Msza pogrzebowa śp. Jacka Stawiarskiego. Osoby, które chcą wziąć udział we Mszy świętej zgłaszają obecność na numer parafialny tak jak na Msze niedzielne.

6. Trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Aniele Boży). Zapisy potrwają do końca października.