OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.09.2024

środa - NIE MA MSZY.
     czwartek - NIE MA MSZY
     piątek - 19.00 Msza św.

3. Adoracja i spowiedź w tym tygodniu: piątek 17.30 - 18.50.

4. Serdecznie dziękujemy ks. Tomaszowi za posługę w naszej parafii w czasie wakacyjnego zastępstwa. Za odprawione Msze i nabożeństwa, wygłoszone kazania, za wysłuchane spowiedzi i za każde najmniejsze nawet dobro serdecznie dziękujemy i upraszamy wielu Bożych łask, darów Ducha św. w czasie studiów i zapewniamy o modlitwie do Naszej Pani z Doncaster w intencji księdza. Bóg zapłać.

5. W najbliższym tygodniu nie będzie Mszy św. i nabożeństw w środę i czwartek. Tradycyjnie wszyscy polscy księża pracujący w Polskiej Misji Katolickiej w pierwszym tygodniu września mają obowiązkowe rekolekcje.

6. Zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2016 i starszych. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Zapisy trwają do 28 września. Zapisy na plebanii w sobotę od 13.00 do 16.00.

7. Spotkanie i zapisy dla osób, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania w sobotę 21 września, po Mszy wieczornej, w kościele. Na przygotowanie można zapisać osoby, które w tym roku kończą 14 rok życia. Formularze dostępne są przy ogłoszeniach. Do końca października należy dostarczyć odpis aktu chrztu.

8. Dla osób potrzebujących pomocy jest możliwość darmowego spotkania na konsultacje w poradni psychologicznej (w języku polskim). Informacje w zakrystii. Najbliższy dyżur będzie miał miejsce we wtorek 10 września 2024, od godz. 10.30 do 14.00.

9. Sprzątanie kościoła w sobotę, 14 września.  Osoby, które mogą pomóc zapraszam do kościoła na 9.00.

10. Spotkanie Klubu seniora w czwartek, 5 września, na salce parafialnej. Zapraszamy na godz. 10.30.

11. W tym tygodniu:
I piątek m-ca: komunia wynagradzająca, po Mszy litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
I sobota m-ca: po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i rozważanie 4 tajemnicy bolesnej, różaniec z procesją do sanktuarium.
Niedziela katechetyczna: 8 września, kazanie katechetyczne o Mszy św. (procesja z darami).