OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.09.2024

środa - 19.00 Msza św.
     piątek - 19.00 Msza św.

3. Adoracja i spowiedź w tym tygodniu: środa 17.30 - 18.50, czwartek 09.00 - 9.50, piątek 17.30 - 18.50.

4. Zapraszam w środę po Mszy na nabożeństwo do św. Józefa. W tym tygodniu polecać będziemy wszystkie sprawy związane z trudnościami w pracy oraz wszystkie osoby poszukujące pracy.

5. W tym tygodniu 3 piątek miesiąca. Po Mszy adoracja i wspólna modlitwa: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 20.00 różaniec część radosna i Litania do bł. ks. Jerzego Popiełuszki; 21.00 różaniec, część światła i Litania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; 22.00 różaniec, część bolesna i Litania do Krzyża św.; 23.00 różaniec, część chwalebna i Litania do Bożego Miłosierdzia. W czasie odmawiania różańca towarzyszyć nam będą myśli bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W naszej modlitwie będziemy przepraszać za grzechy naszego narodu przeciw I Przykazaniu Bożemu.

6. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia małżeństwa odbędzie się w sobotę 9 listopada, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy w zakrystii.

7. Biskup Ralph serdecznie zaprasza wszystkich nowożeńców oraz małżeństwa, które obchodzą ważną rocznicę ślubu na Mszę dziękczynną za sakrament małżeństwa pod jego przewodnictwem w sobotę 28 września o godz. 12.00, w naszym kościele St Peter in Chains.

8. Zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2016 i starszych. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Zapisy trwają do 28 września. Zapisy na plebanii w sobotę od 13.00 do 16.00.

9. Spotkanie i zapisy dla osób, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania w sobotę 21 września, po Mszy wieczornej, w kościele. Na przygotowanie można zapisać osoby, które w tym roku kończą 14 rok życia. Formularze dostępne są przy ogłoszeniach. Do końca października należy dostarczyć odpis aktu chrztu.

10. Katechezy do bierzmowania będą równocześnie katechezami dla młodzieży. Każdy od 14 roku wzwyż jest mile widziany. Katechezy będą oparte o rozważanie Pisma Świętego, poznawanie Tradycji i dogmatów Kościoła, oraz wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Spotkania są otwarte, nie trzeba się zapisywać.

11. Dla osób potrzebujących pomocy jest możliwość darmowego spotkania na konsultacje w poradni psychologicznej (w języku polskim). Informacje w zakrystii. Najbliższy dyżur będzie miał miejsce we wtorek 1 październik 2024, od godz. 10.30 do 14.00.

12. Sprzątanie kościoła w sobotę, 28 września.  Osoby, które mogą pomóc zapraszam do kościoła na 9.00.

13. Spotkanie Klubu seniora w czwartek, 19 września, na salce parafialnej. Zapraszamy na godz. 10.30.