OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.04.2024

środa - 19.00 Msza św.
     piątek - 19.00 Msza św.

3. Spowiedź i adoracja w tym tygodniu: środa i piątek 17.30 - 19.00, czwartek 9.00 - 10.00.

4. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego odbędzie się w sobotę 11 maja, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy w zakrystii.

5. W tym tygodniu we wtorek przypada uroczystość św. Jerzego, patrona Anglii i św. Wojciecha, patrona Polski, w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.

6. Zapraszam w środę po Mszy na nabożeństwo do św. Józefa. W tym tygodniu polecać będziemy zmarłych z naszych rodzin i parafii, umierających, oraz prosić o dobrą śmierć.

7. Sprzątanie kościoła w sobotę, 27 kwietnia, rozpoczęcie o godz. 9.00. Osoby, które chciałyby pomóc zapraszam serdecznie w tym dniu do kościoła.

8. W tym tygodniu ostatni piątek miesiąca - zapraszam na Mszę i nabożeństwo przy relikwiach Krzyża Świętego. Msza święta z formularza o Krzyżu, po Mszy Litania do Krzyża Świętego i ucałowanie relikwii Krzyża św.

9. Już dziś zapraszamy na Parafiadę 2024 – parafialny piknik rodzinny – w niedzielę 7 lipca 2024 na terenie przykościelnym. Jedną z atrakcji Parafiady będzie loteria fantowa. Prosimy już od dziś o przynoszenie fantów na loterię. Fanty można przynosić do zakrystii. Poszukujemy również sponsorów oraz osoby, które mogą ufundować vouchery na loterię, oraz osób, które mogą upiec ciasto i wolontariuszy do pomocy w trakcie pikniku.

10. Od pierwszej soboty czerwca rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2016 i starszych. Formularze zgłoszeniowe będą dostępne w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Aniele Boży). Zapisy potrwają do 28 września. Zapisy na plebanii w sobotę od 13.00 do 16.00 (czerwiec, lipiec, wrzesień).