VI Niedziela Wielkanocy OGŁOSZENIA 22.05.2022

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

środa - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św. i Majowe

czwartek - 11.00 Msza św. i Majowe

piątek - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                   19.00 Msza św. i Majowe

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Maj – miesiąc Maryjny, po Mszach w środę, czwartek i piątek nabożeństwo majowe - Litania Loretańska, jeśli pogoda pozwoli to w ogrodzie Maryjnym.

4. W najbliższy czwartek uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – mija 40 dni od Zmartwychwstania. Msze św.: w środę Msza wigilijna z Wniebowstąpienia o 19.00, w czwartek w dzień uroczystości Msza o 11.00.

5. W najbliższą sobotę uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii. Pamiętajmy o modlitwie za dzieci, które przystępują w tym roku po raz pierwszy do sakramentu spowiedzi i Komunii św.

6. Prosimy o przynoszenie fantów na parafiadową loterię do 12 czerwca. Fanty można przynosić do zakrystii.

7. Osoby, które zapisały się do pomocy przy parafiadzie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 12 czerwca po Mszy o 13.15. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dopisać się do pomocy można to zrobić po każdej Mszy lub przyjść na spotkanie organizacyjne.

8. Zabawa dla dzieci w niedzielę 29 maja po Mszy o 13.15 Dzieci £4, dorośli £2.

9. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w niedzielę 19 czerwca. Niestety nie mogliśmy jeszcze zorganizować procesji przez Doncaster City, ale jeśli będą osoby chętne do pomocy zorganizujemy procesję wokół kościoła. Potrzeba trzech grup/zespołów do przygotowania ołtarzy (stolik, obrus, kwiaty, obraz, może być jakiś napis). Chętnych proszę o zgłaszanie się po Mszy do zakrystii, aby ustalić miejsce i temat ołtarza.