Zmartwychwstanie Pańskie OGŁOSZENIA 17.04.2022

Pierwszego dnia po szabacie, wczesnym rankiem, gdy jeszcze było ciemno, Maria Magdalena udała się do grobu i zobaczyła kamień odsunięty od grobu. Ewangelia św. Jana

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

poniedziałek - 11.00 Msza św.

środa - 17.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św. i Litania do sw. Józefa

piątek - 17.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                   19.00 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. W tym tygodniu OKTAWA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia w zwyż do zespołu dziecięcego. Próby będą odbywały się w piątki o 17.30.
Po przerwie wraca też zespół dorosłych, osoby chętne do śpiewu i gry serdecznie zapraszamy, mozna się zgłaszać w zakrystii po Mszach św.

5. Rozpoczęliśmy już przygotowania do Parafiady, która odbędzie się 26 czerwca 2022 na terenie przykościelnym. Serdecznie zapraszamy już dziś parafian do zaangażowania w przygotowania. Po Mszach będą dostępne listy na które można się zapisać. Potrzebujemy osób, które pomogą rozstawić sprzęt, które mogą pomóc przy różnych stanowiskach na festynie, osoby do sprzątania, oraz do upieczenia ciast. Już od dziś można zapisywać się na listy.

Poszukujemy również sponsorów, oraz zbieramy datki na loterię fantową. Serdecznie zapraszamy do przynoszenia fantów, oczywiście rzeczy nowe, a nie zużyte.

6. Ponieważ wróciliśmy już do funkcjonowania bez obostrzeń covidowych, zatem również wracamy do biura parafialnego. Od przyszłej niedzieli po Mszach będzie można tylko zamówić intencje Mszy, lub sprawy bieżące. Sprawy biurowe typu chrzest, zaświadczenia itd., można załatwić umawiając się telefonicznie do biura parafialnego.