Zapisy na I Komunię św.

Od 10 czerwca 2023 trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z rocznika 2015 i starszych.

Zapisy odbywają się na plebanii (33 Chequer Road, DN1 2AN) w soboty od 13.00 do 16.00 (czerwiec, lipiec, wrzesień).

Wypełniony formularz przynoszą rodzice wraz z dzieckiem. Formularz wypełniamy CZYTELNIE, DRUKOWANYMI LITERAMI!!!

Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Aniele Boży.

Zapisy potrwają do 30 WRZEŚNIA 2023.

W katechezach dzieci uczestniczą w  obecności  jednego  z  rodziców.

Jeśli komunia planowana jest w parafii w Polsce, to na  koniec  kursu  dziecko otrzyma zaświadczenie, że jest przygotowane i może przystąpić  do  I Komunii  w Polsce.

Wymagany dokument to metryka chrztu dziecka. Należy ją dostarczyć do 30 września 2023.