28 Niedziela zwykła 10.10.2021

Wtedy Jezus spojrzał na niego z miłością i rzekł mu:
«Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz (...) Potem przyjdź i chodź za Mną».

Ewangelia św. Marka

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:
     środa - NIE MA MSZY

czwartek - NIE MA MSZY

piątek - 18.30 - 19.25 adoracja i spowiedź
                   19.00 Różaniec
                   19.30 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. Biuro parafialne na telefon - umawiamy dzień i godzinę.

4. Zapisy do bierzmowania na rok 2022, formularze są przy wejściu do kościoła. Zapisy dla młodzieży z rocznika 2009 i starszych potrwają do 7 listopada.

5. 19 października – wtorek – przypada wspomnienie bł. ks. Jarzego Popiełuszki. Bł. ks. Jerzy będzie z nami obecny w swoich relikwiach w przyszłą niedzielę, a na Mszę ze wspomnienia bł. ks. Jerzego Popiełuszki zapraszam w środę 20 października.

6. Październik – miesiąc poświęcony Różańcowi świętemu. Różaniec odmawiamy w środy i piątki w czasie wystawienia o godz. 19.00. W czwartek różaniec przede Mszą św. o godz. 11.00.

7. Jerycho Różańcowe z piątku na sobotę 22/23 października. Rozpoczynamy po Mszy piątkowej i kontynuujemy do soboty do Mszy o 17.00, z przerwą na spowiedź i Mszę angielską. Kolejne części rozpoczynamy co pół godziny. Możemy to zorganizować tylko jeśli będą zapisy na każdą godzinę adoracji.

8. Bal Wszystkich Świętych dla dzieci – 30 października – sobota – po Mszy wieczornej. Zapis - £3.

9. Wypominki listopadowe są wyłożone przy wejściu do kościoła. Proszę wypełniać czytelnie, tak aby możliwe było odczytanie zapisanych zmarłych. Proszę wybrać jeden weekend do odczytania w kościele, jeśli jest obojętne który weekend to można nie zaznaczać. Zaznaczyć Doncaster czy Rotherham. Wypisane wypominki przynosimy do kościoła