loading...
PARAFIA Doncaster

3 Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022

Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie. Ewangelia św. Łukasza

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

     środa - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                  19.00 Msza św. i Droga Krzyżowa

     czwartek - 11.00 Msza św.

     piątek - 18.00 - 18.55 adoracja i spowiedź
                   19.00 Msza św. i Droga Krzyżowa

     sobota - 17.00 Msza św.

     niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. W tym tygodniu obchodzimy w piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to również dzień świętości życia, wiele osób w tym dniu podejmuje się duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym dniu, nie obowiązuje post piątkowy.

4. Nabożeństwa wielkopostneGorzkie Żale w niedzielę po Mszy o 13.15. Droga Krzyżowa w środę i w piątek po Mszy wieczornej, w Rotherham w niedzielę o 10.30.
Za udział w Drodze Krzyżowej dzieci zbierają przygotowane elementy związane z Krzyżem. W Wielkim Tygodniu przygotowują dowolną techniką krzyż z zebranymi elementami i przynoszą do kościoła w II Niedzielę Wielkanocy na 13.15.

5. Rozpoczęliśmy już przygotowania do Parafiady, która odbędzie się 26 czerwca 2022 na terenie przykościelnym. Serdecznie zapraszamy już dziś parafian do zaangażowania w przygotowania. Po Mszach będą dostępne listy na które można się zapisać. Potrzebujemy osób, które pomogą rozstawić sprzęt, które mogą pomóc przy różnych stanowiskach na festynie, osoby do sprzątania, oraz do upieczenia ciast. Już od dziś można zapisywać się na listy.

Poszukujemy również sponsorów, oraz zbieramy datki na loterię fantową. Serdecznie zapraszamy do przynoszenia fantów, oczywiście rzeczy nowe, a nie zużyte.

6. Ponieważ wróciliśmy już do funkcjonowania bez obostrzeń covidowych, zatem również wracamy do biura parafialnego. Od przyszłej niedzieli po Mszach będzie można tylko zamówić intencje Mszy, lub sprawy bieżące. Sprawy biurowe typu chrzest, zaświadczenia itd., można załatwić umawiając się telefonicznie do biura parafialnego.

Jezu ufam Tobie