33 Niedziela zwykła 14.11.2021

Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec. Ewangelia św. Marka

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:
     środa - 18.30 - 19.25 adoracja i spowiedź
                  19.30 Msza św. i Litania do św. Józefa

piątek - 18.30 - 19.25 adoracja i spowiedź
                   19.30 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. W przyszłym tygodniu uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, święto tytularne księży Chrystusowców i sióstr Misjonarek Chrystusa Króla.
Za tydzień taca przeznaczona na kształcenie seminarzystów z Towarzystwa Chrystusowego oraz druga taca przeznaczona na IPAK – Instytut Polskiej Akcji Katolickiej.

4. W sobotę 20 listopada zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w kościele o godz. 18.00.

5. 28 listopada Andrzejki dla dzieci w niedzielę po Mszy o 13.15. Zapisowe £3.

6. 5 grudnia spotkanie dla dzieci z Mikołajem, zapisy i szczegóły u p. Magdy i u p. Asi. Zapisy do 28 listopada.

7. Zapraszam na Mszę za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin, którzy odeszli od nas w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeśli chcemy, aby wyczytać danego zmarłego w czasie Mszy to proszę wpisać imię i nazwisko zmarłego w miesiącu, kiedy odszedł do Pana. Msza 26 listopada o godz. 19.30.

8. Za dwa tygodnie rozpoczynamy nowy rok kościelny, w niedzielę 28 listopada rozpoczynamy ADWENT, czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. W ramach przygotowania są w sprzedaży zdrapki adwentowe, można nabyć już dzisiaj.

9. Od przyszłej niedzieli będą dostępne świece Caritas – WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. Koszt świecy £5. Będą też dostępne opłatki wigilijne, dobrowolna ofiara.

10. Od przyszłej niedzieli będą też w sprzedaży książeczki Ewangelia na każdy dzień, koszt £5.

11. Grupa osób w naszej parafii wspiera co roku dom dziecka w Elblągu, jeśli ktoś chciałby się dołączyć do pomocy, to można nabyć u nich pudełko z ręcznie robionymi gipsowymi ozdobami świątecznym. Koszt pudełka to £10. Całość zostanie przekazana na pomoc dzieciom z domu dziecka w Elblągu.