Ogłoszenia parafialne - 06.09.2020

"Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)

1. W najbliższy wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, polecajmy w tym dniu w sposób szczególny opiece Matki Bożej nasze rodziny, zwłaszcza dzieci i młodzież.

2. W środę od 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

3. W piątek Msza o 19.00, w sobotę o 17.00, w niedzielę 8.00 i 12.00.

4. W poniedziałek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, na Msze w sobotę i niedzielę (12/13 września) przynosimy krzyże z naszych domów, aby je pobłogosławić i odnowić nasze wyznanie wiary.

5. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Aniele Boży). Zapisy potrwają do końca października.