Ogłoszenia Parafialne 11.10.2020

Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia! Iz 25,9

1. Godziny Mszy niedzielnych: sobota 17.00; niedziela 8.00, 12.30, 16.00.
Zapisy na Msze świętą zaczynają się od czwartku. Za każdym razem podajemy w smsie tylko najważniejsze informacje: nazwisko, liczbę osób i godzinę Mszy.
Poprawnie wysłany sms: Kowalski, 3 osoby, 12.30.
Proszę opuścić zwroty grzecznościowe.

2. W przyszłym tygodniu druga taca przeznaczona na prowadzenie działalności administracyjnej Polskiej Misji Katolickiej, w ramach której działa nasza parafia.

3. Przypominamy o obowiązujących zasadach w kościele w związku z pandemią:
obowiązkowe maseczki lub przyłbice;
zachowanie dystansu (w ławkach siadamy od brzegu);
po Mszy czekamy w ławce na wolontariuszy;
nie gromadzimy się wokół zakrystii;
osobom nieupoważnionym nie wolno wchodzić do zakrystii.

4. Październik to miesiąc poświęcony różańcowi świętemu. Zachęcamy do codziennej modlitwy na różańcu. W kościele różaniec w środy o 19.00 (prowadzą róże różańcowe), oraz w piątek po Mszy wieczornej.

5. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są karty na wypominki listopadowe. Bardzo proszę wypominki wypełniać czytelnie, drukowanymi literami, należy również zaznaczyć termin, w którym wypominki mają być odczytane. Za złożone przy tej okazji ofiary dziękuję, Bóg zapłać.

6. W środę od 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi (nie trzeba zgłaszać obecności, wystarczy przyjść do kościoła).

7. W piątek Msza o 19.00 (nie trzeba zgłaszać obecności, wystarczy przyjść do kościoła).

8. Trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Aniele Boży). Zapisy potrwają do końca października.