Ogłoszenia Parafialne 27.09.2020

Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych. Flp 2,5

1. Nowe godziny Mszy niedzielnych: sobota 17.00; niedziela 8.00, 12.30, 16.00.
Zapisy na Msze świętą zaczynają się od czwartku. Za każdym razem podajemy w smsie tylko najważniejsze informacje: nazwisko, liczbę osób i godzinę Mszy.
Poprawnie wysłany sms: Kowalski, 3 osoby, 12.30.
Proszę opuścić zwroty grzecznościowe.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy październik, miesiąc poświęcony różańcowi świętemu. Zachęcamy do codziennej modlitwy na różańcu. W kościele różaniec w środy o 19.00 (prowadzą róże różańcowe), oraz w piątek po Mszy wieczornej.
W najbliższą sobotę i niedzielę (3 - 4 października) na zakończenie każdej Mszy odmówimy dziesiątkę różańca zawierzając nas samych, nasze rodziny i naszą parafię pod opiekę Matce Bożej Różańćowej.

3. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są karty na wypominki listopadowe. Bardzo proszę wypominki wypełniać czytelnie, drukowanymi literami, należy również zaznaczyć termin, w którym wypominki mają być odczytane.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, przypominam, że istotą I piątku jest przyjęcie Komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy własne i innych ludzi. U spowiedzi można być wcześniej.

5. W środę od 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi (nie trzeba zgłaszać obecności, wystarczy przyjść do kościoła).

6. W piątek Msza o 19.00 (nie trzeba zgłaszać obecności, wystarczy przyjść do kościoła).

7. Trwają zapisy na przygotowanie do I Komunii Świętej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kościele. Formularz, wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, należy przynieść do księdza. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy (Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Aniele Boży). Zapisy potrwają do końca października.