OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.04.2024

piątek - 19.00 Msza św.

3. Spowiedź i adoracja w tym tygodniu: piątek 17.30 – 19.00

4. W środę i czwartek nie będzie adoracji, spowiedzi i Mszy św. w związku z rekolekcjami dla księży Chrystusowców.

5. W tym tygodniu przypada 3 piątek miesiąca zapraszam na Msze św. z formularza o bł. Jerzym Popiełuszce. Po Mszy adoracja i wspólna modlitwa: bezpośrednio po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec część radosna i Litania do bł. ks. Jerzego Popiełuszki; 21.00 różaniec, część światła i Litania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; 22.00 różaniec, część bolesna i Litania do Krzyża św.; 23.00 różaniec, część chwalebna i Litania do Bożego Miłosierdzia. W czasie odmawiania różańca towarzyszyć nam będą myśli bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Adoracja potrwa do północy.

6. Sprzątanie kościoła w sobotę, 27 kwietnia, rozpoczęcie o godz. 9.00. Osoby, które chciałyby pomóc zapraszam serdecznie w tym dniu do kościoła.

7. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego odbędzie się w sobotę 11 maja, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy w zakrystii.