OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.2024

środa - 19.00 Msza św.
     piątek - 19.00 Msza św.

3. Spowiedź i adoracja w tym tygodniu: środa i piątek 17.30 – 19.00 i czwartek 9.00 – 10.00

4. Od Wielkiego Piątku rozpoczyna się Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Tekst Nowenny będzie umieszczony na stronie internetowej naszej parafii oraz na facebook’u.

5. Do przyszłej niedzieli trwa oktawa Świąt Wielkiej Nocy. W związku z tym w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Cały tydzień świętujemy Zmartwychwstanie Pańskie, również w sferze kulinarnej.

6. W tym tygodniu:
I środa m-ca: Msza św. w int. do Matki Bożej z Doncaster, po Mszy w Sanktuarium nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
I piątek m-ca: komunia wynagradzająca, po Mszy litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
I sobota m-ca: po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i rozważanie 4 tajemnicy światła, różaniec z procesją do sanktuarium.

7. W przyszłą sobotę i niedzielę Msze w naszej wspólnocie poprowadzą księża angielscy.

8. Sprzątanie kościoła w sobotę, 13 kwietnia, rozpoczęcie o godz. 9.00. Osoby, które chciałyby pomóc zapraszam serdecznie w tym dniu do kościoła.

9. Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego odbędzie się w sobotę 11 maja, w sali przy kościele, od godz. 9.00 do 16.30. Zapisy w zakrystii.

10. Spotkanie w poradni psychologicznej dla osób potrzebujących pomocy we wtorek 9 kwietnia. Szczegóły i zapisy w zakrystii.