Uroczystość Wszystkich Świętych 31.10.2021

Ujrzałem wielki tłum, którego nikt nie mógł policzyć, z każdego narodu i wszystkich pokoleń, ludów i języków, stojący przed tronem i przed Barankiem.
Apokalipsa św. Jana

1. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:
     środa - 18.30 - 19.25 adoracja i spowiedź
                  19.30 Msza św. i Litania do św. Józefa

piątek - 18.30 - 19.25 adoracja i spowiedź
                   19.30 Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia

sobota - 17.00 Msza św.

niedziela - 8.00 / 11.00 / 13.15 Msza św.

2. Intencje mszalne na ten tydzień: http://doncaster.eparafia.pl/intencje-mszalne

3. W przyszłym tygodniu druga taca przeznaczona na potrzeby utrzymania naszego kościoła.

4. Biuro parafialne na telefon - umawiamy dzień i godzinę.

5. Zapisy do bierzmowania na rok 2022, formularze są przy wejściu do kościoła. Zapisy dla młodzieży z rocznika 2009 i starszych potrwają do 7 listopada.

6. Zapraszam na Mszę za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin, którzy odeszli od nas w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeśli chcemy, aby wyczytać danego zmarłego w czasie Mszy to proszę wpisać imię i nazwisko zmarłego w miesiącu, kiedy odszedł do Pana. Msza 26 listopada o godz. 19.30.

7. Wypominki listopadowe są wyłożone przy wejściu do kościoła. Proszę wypełniać czytelnie, tak aby możliwe było odczytanie zapisanych zmarłych. Proszę wybrać jeden weekend do odczytania w kościele, jeśli jest obojętne który weekend to można nie zaznaczać. Zaznaczyć Doncaster czy Rotherham. Wypisane wypominki przynosimy do kościoła